Informacje


Splątane Sieci. [Forgotten Realms]


Splątane Sieci. [Forgotten Realms]

Autor: Cunningham Elaine,
Kategoria: FORGOTTEN REALMS
Wydawca: ISA
Rok wydania: 1999
Stan: dobry
Dostępność: 1
Cena katalogowa: 10.00 zł

Dodatkowe informacje:

Ilość stron:408
Format:175x115
Oprawa:miękka
Kod:sf_9660

Opis książki:

Przyzwawszy czar ognistej kuli, Liriel posłała pierwszy mały pocisk w celu określenia zasięgu i żywotności przeciwnika. Usłyszała pstryknięcie magicznego ognia i zaczęła szybko odliczać. Po chwili ciemności rozświetlił blask eksplozji - odpowiedź na jej sygnał. Ognista kula, pomniejszona i słabsza, upadły niedaleko "Elficy" i z lekkim sykiem zniknęła w wodzie.

Uśmiech triumfu rozjaśnił zmęczoną twarz drowki. Teraz dokładnie znała czas między atakami i ucieczkami. Znowu z jej palców wystrzeliło magiczne światło. Fala kul ognia trysnęła w powietrze. Powstawały tak szybko, że wyglądało to, jak jedna, ciągła, wielobarwna linia.

Wypuściwszy ostatnią kulę, Liriel upadła na pokład, jak ugodzony strzałą kruk. Zaraz jednak podniosła się z kolan i, z wypisanym na twarzy zacięciem, ponownie chwyciła Torującego Drogi. Szybko wezwała czar przejścia, który miał zabrać piracki statek w bezpieczne miejsce, kilka mil na południe.

Nic.

Wrzask czystej, pierwotnej wściekłości wyrwał się z gardła Liriel. Jeszcze nigdy magia nie odmówiła jej posłuszeństwa! Jej krzyk ścichł do słów modlitwy, będącej ostatnim rozpaczliwym błaganiem skierowanym do...
Lloth.

Nagle Liriel z przerażeniem w oczach spostrzegła, jak jej własna broń wraca na statek piratów w postaci kolorowego sztormu, który przedostał się przez zasłonę ciemności i zniżał się, jak spadające gwiazdy. Iluzja, którą zamierzała stworzyć - znieszczenie "Elficy" oraz śmierć własną i wszystkich pozostałych - za chwilę mogła okazać się zupełnie realna.

Informacje o egzemplarzu:

Zadarcia i zagniecenia rogów.


Galeria zdjęć produktu:

Splątane Sieci. [Forgotten Realms]
Logowanie

Możesz się zalogować
lub zamówić bez rejestracji

email:
hasło:

Zalogowanie oznacza akceptację regulaminu w jego obecnym brzmieniu.


Nie pamiętasz hasła?
Nie masz jeszcze konta?
Newsletter

Twój adres emial:
Prosze wpisać imię:
Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera. W każdej chwili mogę zrezygnować z jego otrzymywania